Bitcoin nl. Atsiliepimai

bitcoin nl geriausia internetin prekyba

Bitcoin nl Bitcoin, galiausiai susidaro apie 22 megatonus anglies dioksido CO2 Kiekvienais metais. Šis išmetamųjų teršalų lygis yra lygus Jordanijos ir Šri Lankos tautoms, apie tai praneša Joule mokslo žurnale paskelbtas tyrimas.

bitcoin nl pirkti bitcoin su kredito kortele nr id

Kaip Bitcoin gali gaminti CO2? Kai TUM tyrėjai birželio viduryje paskelbė savo Bitcoin anglies pėdsakų analizę, iki šiol tai buvo išsamiausia tokio pobūdžio informacija.

Tyrimas susidūrė su realybe, kiek energijos turi veikti kriptovaliuta, ir galimą tų operacijų poveikį mūsų aplinkai. Masinis energijos suvartojimas iš viso maždaug 46 teravatvalandės arba TWh per metus lemia didžiulį anglies dvideginio išmetimą arba 22—22,9 megatono per metus.

bitcoin nl bitcoin sukels akcijų rinkos avariją

Iš kur ši energija? Apytiksliai suvartoję Bitcoin energijos suvartojimą, tyrimą baigę mokslininkai Christianas Stollas, Lena Klaabenas ir Ulrichas Gallersdorferis ėmėsi nustatyti energijos šaltinį. Mokslininkai naudojo šią informaciją kartu su statistiniais duomenimis apie energijos gamybos anglies dioksido intensyvumą atitinkamose šalyse, kad sudarytų metinį Bitcoin anglies pėdsaką.

bitcoin nl brangiausias bitcoin miner

Kaip su tuo susitvarkyti Mokslininkai metų metus kvestionavo kriptovaliutos poveikį aplinkai, tačiau šis tyrimas atskleidžia išsamiausią to poveikio analizę. Jis toliau pasiūlė susieti daugiau Bitcoin kasybos ūkių su atsinaujinančiais energijos ištekliais, kad būtų galima subalansuoti ekologinį poveikį.

bitcoin nl evolution bitcoin

Iki to laiko Bitcoin į atmosferą išskirs tiek pat CO2, kaip ir didmiesčio rajonas.

Taip pat perskaitykite