Dark bitcoin

Tamsusis internetas – Vikipedija

Tamsios piniginės ateitis Kas buvo tamsi piniginė?

Tamsi piniginė

Nuo m. Gruodžio mėn.

Keletas svarbių techninių terminų: Open-source software atvirojo kodo programa Tai programa, kurios išeitinis programinis kodas yra viešas ir prieinamas kiekvienam. Tokiu būdu, kiekvienas žmogus pasaulyje suprantantis programavimą gali absoliučiai tiksliai žinoti kaip veikia programa, ir pats įsitikinti, ką būtent programa daro, ir ko nedaro todėl visiškai nesvarbu, kas yra atvirojo kodo programos kūrėjai. Daugiau informacijos Peer-to-peer P2P tinklas P2P yra tinklo modelis, kuriame keitimasis resursais vyksta tiesiogiai tarp vartotojų. Tai yra priešingybė kliento-serverio modeliui. Gryname P2P tinkle nėra kliento ir serverio savokų — susijungę vartotojai yra lygiaverčiai, t.

Tai buvo skaitmeninė piniginė, kuri patobulino duomenų anonimiškumą, apgaulindama Bitcoin operacijas. Tačiau nuo to laiko kitos kriptovaliutos anonimiškumu pralenkė Bitcoin.

geriausias bitcoin klientas

Tamsioje piniginėje buvo slapti adresai ir monetų maišymas, kurie tapo kitų piniginių ir kriptovaliutų bruožais. Atlikus diegimo veiksmus, buvo sukurta nauja skaitmeninė piniginė su piniginės sėklomis arba raktu - slaptažodžiu, reikalingu norint pasiekti piniginę.

Tai buvo originali tamsi rinka, ir ji tapo neblogai žinoma, nes žmonės galėjo internete parduoti narkotikus ir kitus nelegalius daiktus. Kas yra tamsi rinka ir kaip viskas veikia?

Piniginėje buvo trys kišenės - išlaidos verslui, santaupos, be jokių apribojimų naudotojų sukurtų kišenių skaičiui. Kiekviena kišenė turėjo savo slaptą adresą, iš kurio buvo galima atlikti bitkoino operacijas.

Versti aprašą atgal į anglų Jungtinės Valstijos.

Šifruodamas operaciją, net mokėtojas negalėjo pasiimti ar atsekti gavėjo adreso. Svarbiausia, kad mokėjimas buvo paslėptas nuo nepageidaujamų šalių, bandančių pažvelgti į abiejų vartotojų operacijų istorijas. Jei monetos būtų sujungtos su pakankamai Bitcoin vartotojų sistemoje, atsekti operacijas iš knygos būtų sudėtinga.

baimė ir godumo indeksas bitcoin

Apsvarstykite šiuos vienu metu atliktus sandorius. Užmaskuodamas visų šalių sudarytus sandorius, seklys negali tiksliai nustatyti, kam kieno siunčiami bitkoinai.

Search Results

Monetų maišymas taip pat atliekamas, kai vartotojas monetas perkelia iš vienos kišenės į kitą. Wilsonas ir Taaki pareiškė norą padidinti vartotojų, kurių sandoriai galėtų prisijungti prie vieno iš šių grupių, skaičių.

Monetų maišymo dark bitcoin buvo laikomas vienu aiškiausių būdų dark bitcoin anonimiškumą prekyboje kriptovaliutomis. Monero galiausiai laikėsi šios strategijos.

bitcoin koreliacija į akcijų rinką

Nors monetų maišymas ir slapti adresai padidina anonimiškumą, jie nesuteikia tobulo privatumo. Ryžtingi priešininkai, turintys pakankamai išteklių, dažnai gali atsekti sandorius.

Why 'Black Swan' author Nassim Taleb calls bitcoin an 'open Ponzi scheme'

Gegužę, o platforma patyrė keletą atnaujinimų, kol m. Sausio mėn.

siųsti btc iš robinhood

Pasirodė aštuntoji alfa versija. Daugiau jokių atnaujinimų nebuvo, ir atrodo, kad projektas nebėra kuriamas. Tačiau vėlesniais metais atsirado daug panašių į privatumą orientuotų piniginių ir kriptovaliutų.

geriausias jav tarpininkas prekybai kriptovaliutomis

Taip pat perskaitykite